Macska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macska

Játék a harmadik világháborúban - a kiképzőtelepeken, és a csatamezőn...
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Jessica Tailor
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Sophie Calliope Fazekas
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Kalandmester
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Solane Telekdi
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Tara Lynn Neszmelyi
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Zahra Rashid
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Amythia Blackswan
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Tomas Janicsak
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Loretta Pataki
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Hajnalka Farago
Nem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? HatterkeNem lehetne mégis...? Hatterke 
Most active topics
Udvar
Tiszti épület
Pontigénylés
Kantin
Lányok hálóterme
Fiúk hálóterme
Dobókocka, szájbarágós verzió
Igazolás
Nem lehetne mégis...?
Harcrendszer
Legutóbbi témák
» Pontigénylés
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 6:59 am by Kalandmester

» Kvízek kitöltése
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 5:17 am by Kalandmester

» 7. fejezet - A légierő felépítése
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:21 am by Kalandmester

» 6. fejezet - A front katonái
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:20 am by Kalandmester

» 5. fejezet - A Biotrin és Fájdalomnövelő
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:19 am by Kalandmester

» 4. fejezet - A kiképzési programok
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:18 am by Kalandmester

» 3. fejezet - Magyarország katonai bázisai
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:16 am by Kalandmester

» 2. fejezet - A harmadik világháború frontkatonáinak fegyverei
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:15 am by Kalandmester

» 1. fejezet - Az órarendről bővebben
Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:13 am by Kalandmester

Szerepjátékok - Válogass kedvedre!

 

 Nem lehetne mégis...?

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 629
Join date : 2012. Sep. 23.

Nem lehetne mégis...? Empty
TémanyitásTárgy: Nem lehetne mégis...?   Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 2:13 am

Óhaj-sóhaj, avagy mi az, ami nem sikerült?
Vissza az elejére Go down
http://macskakikepzes.uw.hu/index.html
Tomas Janicsak
Honvéd
Honvéd
Tomas Janicsak


Hozzászólások száma : 405
Join date : 2012. Nov. 14.

Karakterlap
Erő:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue14/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (14/20)
Ügyesség:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue19/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue11/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (11/20)

Nem lehetne mégis...? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem lehetne mégis...?   Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeSzer. Dec. 12, 2012 8:20 am

Nekem igazán egy gondom van. Smile De az elég húzós a játék szempontjából. Mivel itt azért sok múlik, főleg a vizsgákon és ahogy látom a szimulációnál is az akaraterőn, ezért jó lenne azt is fejleszteni és én szánnék is rá időt, de erre csak a játéktéren, ahogy én látom egy mód van csak és azok a büntetések. Aki sok büntetést harcol ki magának az ezt is fel tudja tornázni. Viszont, mint pl, én, aki nem nagyon ismer igazán itt senkit, nem tudok úgy játszani, hogy ezt összehozzam, főleg egy olyan karakterrel, aki valamilyen szinten jó fiú. Így viszont tuti bukás a vizsga, és nem is nagyon tudok fejlődni. Pedig láthatjátok, hogy sokat fenn vagyok, rajtam nem múlna a dolog. Az edzőtermet használom, de hát ott sincs sok szerencsém, a játszóteret is, de az csak ügyességet ad. Meg aztán egyedül nem buli a játék. Sad Csak erre szerettem volna rávilágítani, hátha ki lehet erre találni valamit. Smile Megnéztem, hogy az első csapatnak egy hónap után hozzám képest az egekben volt az akaraterő pontja és ez kicsit elkeserített, hiszen már lassan nekünk is eltelik az egy hónap és legalábbis én, olyan messze vagyok ettől, mint Makó Jeruzsálemtől. Sad
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 629
Join date : 2012. Sep. 23.

Nem lehetne mégis...? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem lehetne mégis...?   Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeSzer. Dec. 12, 2012 9:13 am

Ebben igazad van. A játék kezdetén az akaraterőt úgy osztottuk be, hogy a büntetések adják. És mivel újdonság volt, játszottunk is ezerrel, büntettünk is. Mostanra pedig már kevésbé játszuk le az ilyeneket.
Viszont épp azért, mert kezd kicsit sok lenni munka és egyebek mellett az, hogy minden, vagy majdnem minden nap órát tartsunk, erősen gondolkodom a játék rendszerének átalakításán. Vagyis az akadálypályák, további fórumok megnyitásán, ahol bemesélt felügyelettel megoldható a játék, amolyan önfejlesztéses szinten.
Jogos, hogy kelleni fog valami, ahol az akaraterő is nőhet. Megálmodom, de ha van ötleted, akkor az is jöhet! Smile
Vissza az elejére Go down
http://macskakikepzes.uw.hu/index.html
Tomas Janicsak
Honvéd
Honvéd
Tomas Janicsak


Hozzászólások száma : 405
Join date : 2012. Nov. 14.

Karakterlap
Erő:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue14/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (14/20)
Ügyesség:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue19/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue11/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (11/20)

Nem lehetne mégis...? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem lehetne mégis...?   Nem lehetne mégis...? Icon_minitimePént. Dec. 14, 2012 9:21 pm

Talán az akaraterőt lehetne reag számhoz is kötni és azzal is növelni, bizonyos szintenként. Akkor esetleg a játékok számát is lehetne vele ösztönözni.
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue15/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue20/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Nem lehetne mégis...? Left_bar_bleue16/20Nem lehetne mégis...? Hatterke2  (16/20)

Nem lehetne mégis...? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem lehetne mégis...?   Nem lehetne mégis...? Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 7:11 am

Lusta vagyok átjelentkezni Very Happy

Lényegében ez sem rossz ötlet. Valamint felmerült bennem az is, hogy behozzuk a játékosoknál a Szinteket - amit valahogy máshogy kéne hívni. Ami viszont azt jelenti, hogy bizonyos játékok után szintet lép. Vagy valami ilyesmi Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nem lehetne mégis...? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem lehetne mégis...?   Nem lehetne mégis...? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nem lehetne mégis...?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Macska :: Tudakozó :: Kapcsolatfelvétel-
Ugrás: