Macska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macska

Játék a harmadik világháborúban - a kiképzőtelepeken, és a csatamezőn...
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Jessica Tailor
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Sophie Calliope Fazekas
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Kalandmester
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Solane Telekdi
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Tara Lynn Neszmelyi
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Zahra Rashid
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Amythia Blackswan
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Tomas Janicsak
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Loretta Pataki
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Hajnalka Farago
Tiszti épület HatterkeTiszti épület HatterkeTiszti épület Hatterke 
Most active topics
Udvar
Tiszti épület
Pontigénylés
Kantin
Lányok hálóterme
Fiúk hálóterme
Dobókocka, szájbarágós verzió
Igazolás
Nem lehetne mégis...?
Harcrendszer
Legutóbbi témák
» Pontigénylés
Tiszti épület Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 6:59 am by Kalandmester

» Kvízek kitöltése
Tiszti épület Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 5:17 am by Kalandmester

» 7. fejezet - A légierő felépítése
Tiszti épület Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:21 am by Kalandmester

» 6. fejezet - A front katonái
Tiszti épület Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:20 am by Kalandmester

» 5. fejezet - A Biotrin és Fájdalomnövelő
Tiszti épület Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:19 am by Kalandmester

» 4. fejezet - A kiképzési programok
Tiszti épület Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:18 am by Kalandmester

» 3. fejezet - Magyarország katonai bázisai
Tiszti épület Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:16 am by Kalandmester

» 2. fejezet - A harmadik világháború frontkatonáinak fegyverei
Tiszti épület Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:15 am by Kalandmester

» 1. fejezet - Az órarendről bővebben
Tiszti épület Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:13 am by Kalandmester

Szerepjátékok - Válogass kedvedre!

 

 Tiszti épület

Go down 
+30
Sarah Morrigan
Davidson
Fayza El-Hasem
Mira Nanamy Rose
Morales
Tomas Janicsak
Peter Zimmermann
Loretta Pataki
Zoey Lilith Beson
Tamsen Jinks
Amythia Blackswan
Erica Eden
Zora Ming Zentay
Ryan Wolf
Kathleen Edelhart
Van Dael
Tara Lynn Neszmelyi
Tabitha Cordelia Oswald
Zahra Rashid
Lilla Kardos
Nora Rosetta Gold
Tiedeman
Meredith Jankovics
Sophie Calliope Fazekas
Jessica Tailor
Dorothea Anders
Solane Telekdi
Ronald Almassy
Roberts
Kalandmester
34 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 629
Join date : 2012. Sep. 23.

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 4:44 am

Erről a helyről csak annyit lehet tudni, hogy "civileknek tilos a belépés". Ha van engedélyed rá, az természetesen más kérdés, de ahhoz legalább egy tiszt kell, hogy bevigyen. A beléptető rendszer ujjlenyomat-olvasóval működik, úgyhogy nem fogsz csak úgy bejutni.
Azt viszont rebesgetik, hogy indulás előtt ebben a két szintes épületben gyűjtik össze az újoncokat, hogy a kiképzés helyszínére szállítsák őket.
Vissza az elejére Go down
http://macskakikepzes.uw.hu/index.html
Roberts
Hadnagy
Hadnagy
Roberts


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue12/20Tiszti épület Hatterke2  (12/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue11/20Tiszti épület Hatterke2  (11/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue16/20Tiszti épület Hatterke2  (16/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:00 am

Ezúttal pontosan érkeztem, meglehet, elég nagy volt a forgalom az utakon - de nem késtünk el. A sofőrrel a szokott helyen hagyattam a buszt. Szeged volt az utolsó előtti állomás: innen már egyenesen vissza fogunk robogni Budapestre. Kilencvenhárom újonc már a buszokon ült, az itteni héttel kiegészítve épp megütik a program indulásának kellő létszámát. Itt azonban a nők voltak túlerőben, ami nem is baj. Kíváncsi leszek, meddig bírják, hiszen ők legalább önként vállalták. Az előző turnus nem szerepelt valami jól.
Az irodában a kezembe vettem a névsort, majd a hangosbemondó mikrofonjához léptem.
- Üdvözlöm az idegyűlteket! Aki a nevét hallja, jelenjen meg a Tiszti épület földszintjének fogadótermében, késlekedés nélkül! - mondtam vidáman, majd, ha lehet, még inkább felemeltem a hangomat, hogy a mikrofonnak minél kevésbé legyen esélye torzítani azt.
- Ronald Almassy! Wilhelmina Dorothea Anders! Hajnalka Faragó! Sophie Calliope Fazekas! Meredith Jankovics! Jessica Tailor! Solane Telekdi! Öt percük van, hogy ideérjenek! Ha meggondolták magukat, még nem késő visszavakozni!

//Technikai utasítás: mindenki, akinek elhangzott a neve, írjon egy reagot ide, a Tiszti épületbe, miszerint megjelent. Hajnalka Faragó elméletben itt van, tehát az összlétszám: 7. Ennek ellenére nem kell rá várni.//
Vissza az elejére Go down
Ronald Almassy
Honvéd
Honvéd
Ronald Almassy


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Oct. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue7/20Tiszti épület Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue5/20Tiszti épület Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:03 am

A hangosbemondót meghallva nem volt más dolgom, mint felkapni a hátizsákomat. A tiszti épületet már megtaláltam, úgyhogy nem okozott gondot elsétálni odáig. A sürgető szavak ellenére ráérősre vettem a lépteimet, és közben azon töprengtem, hogy vajon tényleg nem lenne-e még késő visszamondani az egészet.
Amint beléptem az említett fogadóterembe, amit nem volt valami nehéz megtalálni, vetettem egy pillantást a férfira. Ő lesz a kiképzőnk, gondoltam. Ennek ellenére inkább nem tisztelegtem, csak leeresztettem a hátizsákot a lábam mellé.
- Jó estét, uram - mondtam nyugodt hangon. Nem izgattam magam, vártam, hogy hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Solane Telekdi
Főhadnagy
Főhadnagy
Solane Telekdi


Hozzászólások száma : 607
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue13/20Tiszti épület Hatterke2  (13/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue19/20Tiszti épület Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:06 am

Az épületben félrehúzódva hallgattam a névsorolvasást. Valahogy kezdett nem tetszeni ez az egész. A harcművészeti iskolában is fegyelem van, de az itteni légkör valahogy fanatikusnak tűnt ahhoz mérten is fegyelem terén. Ennek ellenére nem tehettem már mást, mint vártam, hogy elhangozzék a nevem, és engedelmeskedjem a tisztnek, aki bár vidám volt, mégis az volt az érzésem, úgy gusztál minket, mint háziasszony a levágni való csirkéket.
- Jelen! - morogtam, bár szívesebben jelentettem volna, hogy nem vagyok itt.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Anders
Hadnagy
Hadnagy
Dorothea Anders


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2012. Oct. 02.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue15/20Tiszti épület Hatterke2  (15/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:08 am

A hangosbemondóban elhangzott szavak után azon nyomban összeszedtem a cuccaimat és szapora léptekkel a tiszti épületbe mentem, hogy a parancsnak eleget tegyek. Kicsit féltem, elvégre kitudja mi vár, rám de ugyanakkor izgultam is.
- Szép estét, uram! - köszöntem illedelmesen, majd érdeklődve vártam, hogy mi lesz a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue15/20Tiszti épület Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue20/20Tiszti épület Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue16/20Tiszti épület Hatterke2  (16/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:09 am

Amint meghallottam a hangosbemondót, azonnal abbahagytam a vacsorámat, és felpattantam a tányérom mellől. Sietős léptekkel vittem vissza a konyhapulthoz a kaját, majd kisiettem a kantinból, a tiszti épület felé véve az irányt.
A rajtam lévő egyenruhán kívül nem volt nálam semmi, az a holmi, amit ide hoztam, itt is maradhatott.
Átsiettem az udvaron, és beléptem a tiszti épületbe. Ott bemutattam egy kifogástalan tisztelgést.
- Hivatott, hadnagy úr! - mondtam, egy pillanat alatt leolvasva a rangját a vállapjáról.
Vissza az elejére Go down
Sophie Calliope Fazekas
Hadnagy
Hadnagy
Sophie Calliope Fazekas


Hozzászólások száma : 649
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue8/20Tiszti épület Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue19/20Tiszti épület Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:14 am

És igen! Végre elérkezett ez a nap is. Alig vártam, egész nap pattogtam és pörögtem, mint valami buzgómócsing, aki nem tud magával mit kezdeni, ami mondjuk igaz is volt rám. Hat óra előtt már tényleg az izgalom a tető ponton volt, s csak akkor nyugodtam le valamilyen szinten, mikor meghallottam a hangosbemondóból a nevemet.
Magamhoz véve a cuccaimat nagyban vigyorogva trappoltam a tiszti épületbe, ahova elegánsan berobbantam. Mivel nem igazán tudtam mit mondani, illetve hogy köszönni, megelégedtem annyival, hogy komoly képet erőltettem magamra és csak biccentettem, mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue8/20Tiszti épület Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue12/20Tiszti épület Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:20 am

Meg voltam ijedve. Nem is kicsit, elvégre az indítás nem tűnt valami barátságosnak. A hangosbemondón át hallatszó férfihang inkább volt szadista, mint vidám, de lehet, hogy ezt csak a félelmem mondatta velem.
A félelmem azonban nem, vagy csak alig látszott rajtam, míg átmentem az udvaron, és beléptem a tiszti épületbe. Egy egészen kicsi hátizsák volt nálam.
Nem kockáztattam, hogy megszólaljak, úgyhogy csak biccentettem.
Vissza az elejére Go down
Roberts
Hadnagy
Hadnagy
Roberts


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue12/20Tiszti épület Hatterke2  (12/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue11/20Tiszti épület Hatterke2  (11/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue16/20Tiszti épület Hatterke2  (16/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:22 am

Amint mindannyian megjelentek, végigmértem az újoncokat. Egy kivétellel mind kezdőnek tűntek. Az az egy, ha jól sejtem, már gyerekkorától kezdve katonanövendék...
Na sebaj, ettől még nem rúgom ki. Lehet, hogy időben megriad ő is, és önszántából adja fel a kiképzést.
- A csomagokat hagyják itt, a továbbiakban semmire sem lesz szükségük, és kövessenek! Amint felszálltak a buszra, használják ki, hogy van még három szabad órájuk, mert amint odaérünk a kiképzőtelepre, egy percük sem lesz! Lépés indulj!
Ebből a parancsból sem valószínű, hogy értettek, de nem zavartattam magam. Elindultam előre, majd feltessékeltem őket a buszra.

//Mindenkitől kérek még egy - rövid - reagot az indulásra vonatkozóan, utána pedig az Orion programon, a kiképzési helyszínek - orvosi szobák külső terénél lehet számítani a folytatásra.//
Vissza az elejére Go down
Ronald Almassy
Honvéd
Honvéd
Ronald Almassy


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Oct. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue7/20Tiszti épület Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue5/20Tiszti épület Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:23 am

Felsóhajtottam. A pasas nem volt valami szimpatikus, pláne az a mondata, hogy a csomagomat hagyjam itt. Ebben a szerencsétlen egyenruhában kell leélnem a hátralévő életemet, vagy mi van?
Azért az utolsó doboz cigimet kivettem a táskából és zsebre tettem, majd követtem a karót nyelt pasast.
Vissza az elejére Go down
Solane Telekdi
Főhadnagy
Főhadnagy
Solane Telekdi


Hozzászólások száma : 607
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue13/20Tiszti épület Hatterke2  (13/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue19/20Tiszti épület Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:26 am

-A főhadnagy szavait hallgatva tovább fokozódott bennem az érzés, hogy nem leszek jóban vele. Lépésem elindult, de ahogy a busz közelébe értünk, ordas ajtaját látva egy mikrohullámú sütő tátott szája jutott eszembe róla. Kételkedtem benne, hogy okos dolog lesz felszállni rá, de ekkor már sodort az ár, nem tehettem mást, minthogy felkapaszkodok, és lehuppanok a legelső helyre. Kirázott a hideg, ahogy a pasas szeme végig svenkelt rajtam.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Anders
Hadnagy
Hadnagy
Dorothea Anders


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2012. Oct. 02.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue15/20Tiszti épület Hatterke2  (15/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:28 am

Megszeppenve pislogtam, de azért szót fogadtam és a táskámat letettem magam mellé, majd sajnálkozó pillantást vetettem rá, s elindultam a férfi után. Kicsit feszengtem az egyenruhában, s a buszon igyekeztem elkülönülni, bár azért valamilyen szinten olyan mellé akartam ülni, akit ha másból nem is, de látásból legalább ismertem.
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue15/20Tiszti épület Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue20/20Tiszti épület Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue16/20Tiszti épület Hatterke2  (16/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:30 am

Helytelenítő pillantást vetettem mindenkire, akinek nem volt elég egyenes a tartása, de mivel a hadnagyot sem zavarták az ilyen hibák, én se tettem szóvá.
A buszon kiszúrtam egy szabad helyet egy srác mellett, leültem, és lazán hátradőltem. Miért ilyen ideges mindenki?
Vissza az elejére Go down
Sophie Calliope Fazekas
Hadnagy
Hadnagy
Sophie Calliope Fazekas


Hozzászólások száma : 649
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue8/20Tiszti épület Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue19/20Tiszti épület Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:32 am

A pasast látva nem is bántam meg, hogy nem szólaltam meg. És áldottam az eszemet, hogy amit fontosnak véltem, azt belesüllyesztettem az egyenruhámba. Ez példának okáért takart kettő kulcstartót (egy panda macisat és egy cicásat) és egy képet anyuról. Legyek ettől gyerekes, de ez van.
Kissé visszavéve a jókedvemből trappoltam a buszhoz, ahol nagyot szusszantottam, nem nyerte el a tetszésemet a jármű, de most már ciki lenne visszafordulni, így hát felszálltam rá. Aztán, majd lesz, ami lesz.
Vissza az elejére Go down
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue8/20Tiszti épület Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue12/20Tiszti épület Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:35 am

Némán követtem a férfit, és a torkomban dobogó szívemet próbáltam visszanyelni.
Talán még mindig nem késő visszafordulni... de hová lesznek akkor az álmaim?
A buszhoz érve elfoglaltam az utolsó szabad helyet, összehúztam magam, és csak bámultam magam elé, míg a jármű elindult.
Vissza az elejére Go down
Tiedeman
Főhadnagy
Főhadnagy
Tiedeman


Hozzászólások száma : 150
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue13/20Tiszti épület Hatterke2  (13/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 5:55 am

A forgalom valami katasztrófális volt. Gőzöm sincs, miért hiszik azt az emberek, hogy délebbre békésebb az élet, és több a lehetőség a nyaralásra, de az tény, hogy melegebb van. Talán ez vezényelte az utakra azt a rengeteg autót.
Komolyan, kezdtem jó ötletnek tartani a második világháborús módszert, amikor a benzint is jegyre adták. Biztosan nem terhelnék ennyien az utakat. Jóllehet, ez a térség még nem volt ostrom alatt, úgyhogy miért is ne tehetnének úgy a civilek, mintha béke lenne?
Mindennek köszönhetően egy órát késtem, mire odaértem a szegedi toborzóirodába. A többi helyszínről már összeszedtük az újoncokat. A buszokban kilencvenöten nyomorogtak, már csak öt hely volt. A tájékoztatás szerint épp ennyien vártak az utolsó városkában.
Hát legyen. Amint megálltunk, egyedül szálltam le a buszról, és mentem be a tiszti épület bejáratán. Viszonoztam a recepciós őrmester tisztelgését, átvettem tőle a listát, és a hangosbemondó mikrofonjához léptem.
- Nora Rosetta Gold, Lilla Kardos, Tara Lynn Neszmelyi, Tabitha Cordelia Oswald és... khm, Zahra Rashid azonnali hatállyal jelenjenek meg a tiszti épületben!
Az utolsó névvel voltak fenntartásaim. Egyébként is csak lányok, ezzel az eddigi hetvenegy-huszonnégyről hetvenegy-huszonkilencre módosul az állás. Még mindig a srácok vannak többségben, de akkor is...
Vissza az elejére Go down
Nora Rosetta Gold
Honvéd
Honvéd
Nora Rosetta Gold


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue7/20Tiszti épület Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue10/20Tiszti épület Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue6/20Tiszti épület Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 5:59 am

Amint felhangzott a bemondóból a nevem, összeszedtem a cuccomat és engedelmesen mentem a tiszti épületbe. Nem igazán volt itt sok cuccom, a hely se nőtt a szívemhez, így minden szívfájdalom nélkül mondtam búcsút a helynek.
Az épületbe lépve kiszúrtam egyből a tisztet.
- Jó estét, uram! - köszöntem, s mivel a tisztelgés nem ment, így azt inkább hanyagoltam.
Vissza az elejére Go down
Lilla Kardos
Hadnagy
Hadnagy
Lilla Kardos


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2012. Oct. 17.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue8/20Tiszti épület Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue11/20Tiszti épület Hatterke2  (11/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:01 am


Meghallottam a nevem a bemondóban. Hát kezdődik. Felkaptam a táskám - a cuccom már össze volt készítve - és átmentem a tiszti épületbe.
- Jó estét, uram! - köszöntem. Kicsit okultam a fegyelemről meg ezekről ma délelőtt-délután. Utána olvasgattam pár dolognak.
Vissza az elejére Go down
Zahra Rashid
Hadnagy
Hadnagy
Zahra Rashid


Hozzászólások száma : 502
Join date : 2012. Oct. 18.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue11/20Tiszti épület Hatterke2  (11/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue16/20Tiszti épület Hatterke2  (16/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue12/20Tiszti épület Hatterke2  (12/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:03 am

Sietve mentem át a tiszti épületbe, amint meghallottam a nevemet. Eleve nem hoztam sok holmit ide sem, csak váltóruhákat, de most nem vittem magammal csomagot. A többiekkel sem volt igazán időm összeismerkedni, úgyhogy most biccentettem feléjük is, és a férfi felé is.
- Jó estét, uram! - köszöntem a többiek példáját követve, tűrhető kiejtéssel.
Vissza az elejére Go down
Tabitha Cordelia Oswald
Hadnagy
Hadnagy
Tabitha Cordelia Oswald


Hozzászólások száma : 245
Join date : 2012. Oct. 19.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue8/20Tiszti épület Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue13/20Tiszti épület Hatterke2  (13/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue8/20Tiszti épület Hatterke2  (8/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:06 am

Magabiztosan mentem át a tiszti épületbe. Adjunk a látszatra, s most fontos, hogy úgy nézzen ki, mintha tudnám mit csinálok... Illetve tudom is, vagy valami olyasmi.
Belépve, körbenéztem és miután felmértem az előttünk álló férfit, utána méltóztattam köszönni.
- Jó estét, uram!
Vissza az elejére Go down
Tara Lynn Neszmelyi
Hadnagy
Hadnagy
Tara Lynn Neszmelyi


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2012. Oct. 19.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue15/20Tiszti épület Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue18/20Tiszti épület Hatterke2  (18/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:07 am

Nagy buborékot fújtam a rágógumimból, és mikor a nevem elhangzott, végigmértem a pasast,aki betépett az ajtón, mint a dúvad.
- Magába is helló! - morogtam, majd felvettem a cuccomat. - Mi a frásznak kell össze-vissza mászkálni? Itt nem jó?
Azért elindultam hátamon lógatva a zsákomat.
Vissza az elejére Go down
Tiedeman
Főhadnagy
Főhadnagy
Tiedeman


Hozzászólások száma : 150
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue9/20Tiszti épület Hatterke2  (9/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue13/20Tiszti épület Hatterke2  (13/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:11 am

Nem, nem az arab származású lánykával lesznek gondok. Ezt máris megállapíthattam. Kedvem lett volna lekeverni egy pofont a kislánynak, de miért fárasszam magam ilyenekkel, amikor ott a 3/C?
Úgyhogy jelenleg csak egy megrovó pillantást vetettem rá, majd a többiekhez fordultam.
- A busz odakint várja magukat. Szálljanak be! Minden csomagjukat hagyják itt, az igazolványaikon kívül semmire sincs szükségük. Maga pedig köpje ki a rágót, mielőtt a hajába gyúrom. - a szavaim az antikatonának szóltak, természetesen. Előre látom, hogy naphosszat wc-t fog súrolni.

//Ide kérek egy búcsúreagot, majd a Sirius program helyszínén, Bécsben szállunk le, az udvaron. Ott folytatódik a játék.//
Vissza az elejére Go down
Nora Rosetta Gold
Honvéd
Honvéd
Nora Rosetta Gold


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue7/20Tiszti épület Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue10/20Tiszti épület Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue6/20Tiszti épület Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:15 am

Bólintottam, és csak az igazolványomat vettem magamhoz, a többi cuccomat leejtettem magam mellé, és elindultam kifelé a buszhoz. Közben azért sóhajtottam egyet... nem kicsit féltem, de a férfi nem tűnt vészesnek... annyira...
Vissza az elejére Go down
Tara Lynn Neszmelyi
Hadnagy
Hadnagy
Tara Lynn Neszmelyi


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2012. Oct. 19.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue15/20Tiszti épület Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue18/20Tiszti épület Hatterke2  (18/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:15 am

Nem lett szimpatikusabb a fazon, mint korábban volt. Azt már láttam, hogy nem leszek vele jóban. De nem akartam azonnal túlfeszíteni a húrt, így csak a padlóra köptem a rágót, és elvonultam a pasas mellett. A buszon hátracsattogtam a leghátsó helyre, ahol már ült egy lány. Rámordultam, mire felpattant, és előrébb költözött. Levágódtam az ablak mellé, és újabb rágógumit dugtam a számba.
Vissza az elejére Go down
Lilla Kardos
Hadnagy
Hadnagy
Lilla Kardos


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2012. Oct. 17.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület Left_bar_bleue8/20Tiszti épület Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület Left_bar_bleue14/20Tiszti épület Hatterke2  (14/20)
Érzékelés:
Tiszti épület Left_bar_bleue11/20Tiszti épület Hatterke2  (11/20)

Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:16 am


Eltátottam a számat egy pillanatra, amikor a rágógumis lány bepofázott a ... nem tudom milyen rangban lévő katonának. Legalább nem én leszek a legrosszabb, az biztos... Bár lehet, hogy ettől függetlenül jól teljesít.
Sajnáltam, hogy nem vihetek magammal semmit, bár nem sok emlék volt nálam. Majdnem mindent a házban hagytam, amikor futottam és menekültem... Úgyhogy ledobtam a csomagom és felszálltam a buszra. Sokan voltak rajta, de találtam helyet. Hosszú lesz az út...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiszti épület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tiszti épület
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Macska :: Toborzás :: Szeged :: Civil állomáshely-
Ugrás: