Macska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macska

Játék a harmadik világháborúban - a kiképzőtelepeken, és a csatamezőn...
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Jessica Tailor
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Sophie Calliope Fazekas
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Kalandmester
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Solane Telekdi
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Tara Lynn Neszmelyi
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Zahra Rashid
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Amythia Blackswan
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Tomas Janicsak
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Loretta Pataki
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Hajnalka Farago
Tiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 HatterkeTiszti épület - Page 3 Hatterke 
Most active topics
Udvar
Tiszti épület
Pontigénylés
Kantin
Lányok hálóterme
Fiúk hálóterme
Dobókocka, szájbarágós verzió
Igazolás
Nem lehetne mégis...?
Harcrendszer
Legutóbbi témák
» Pontigénylés
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 6:59 am by Kalandmester

» Kvízek kitöltése
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 5:17 am by Kalandmester

» 7. fejezet - A légierő felépítése
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:21 am by Kalandmester

» 6. fejezet - A front katonái
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:20 am by Kalandmester

» 5. fejezet - A Biotrin és Fájdalomnövelő
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:19 am by Kalandmester

» 4. fejezet - A kiképzési programok
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:18 am by Kalandmester

» 3. fejezet - Magyarország katonai bázisai
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:16 am by Kalandmester

» 2. fejezet - A harmadik világháború frontkatonáinak fegyverei
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:15 am by Kalandmester

» 1. fejezet - Az órarendről bővebben
Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:13 am by Kalandmester

Szerepjátékok - Válogass kedvedre!

 

 Tiszti épület

Go down 
+30
Sarah Morrigan
Davidson
Fayza El-Hasem
Mira Nanamy Rose
Morales
Tomas Janicsak
Peter Zimmermann
Loretta Pataki
Zoey Lilith Beson
Tamsen Jinks
Amythia Blackswan
Erica Eden
Zora Ming Zentay
Ryan Wolf
Kathleen Edelhart
Van Dael
Tara Lynn Neszmelyi
Tabitha Cordelia Oswald
Zahra Rashid
Lilla Kardos
Nora Rosetta Gold
Tiedeman
Meredith Jankovics
Sophie Calliope Fazekas
Jessica Tailor
Dorothea Anders
Solane Telekdi
Ronald Almassy
Roberts
Kalandmester
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Amythia Blackswan
Honvéd
Honvéd
Amythia Blackswan


Hozzászólások száma : 416
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (10/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue20/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue15/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (15/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 7:48 am

Unottan meredtem magam elé, és nagyon nem figyeltem a környezetemre. Minek? Nem barátkozni jöttem ide... Az épület nem volt valami bizalom gerjesztő, de hát már a férfi se volt az, szerintem meg sem kéne ezen lepődnöm.
Vissza az elejére Go down
Tamsen Jinks
Honvéd
Honvéd
Tamsen Jinks


Hozzászólások száma : 232
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue14/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (14/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (7/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 7:49 am

Zsebre dugott kézzel léptem be, és körülnéztem. - Ide sem költöznék... morogtam.
Vissza az elejére Go down
Zoey Lilith Beson
Honvéd
Honvéd
Zoey Lilith Beson


Hozzászólások száma : 318
Join date : 2012. Nov. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (11/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue18/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (18/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (12/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 7:51 am


Beértem én is az épületbe és körülnéztem. Semmi különös. Lehajtott fejjel elgondolkozva vártam a következő utasítást.
Vissza az elejére Go down
Loretta Pataki
Honvéd
Honvéd
Loretta Pataki


Hozzászólások száma : 377
Join date : 2012. Nov. 12.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (10/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue16/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (16/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue13/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (13/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 7:52 am

Beóvakodtam az épületbe és még mindig aggódva vártam a folytatást. Nagyon-nagyon közel voltam ahhoz, hogy meggondoljam magam és menekülőre fogjam... A gond az volt, hogy most már nem hiszem, hogy lehet menekülni, így sóhajtottam egyet és megpróbáltam elbújni a tömegben.
Vissza az elejére Go down
Peter Zimmermann
Honvéd
Honvéd
Peter Zimmermann


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue15/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue17/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (17/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 7:53 am

Igyekeztem azért körül nézni, hogy lássam kikkel is fogok egy csapatban lenni, de főleg Lorettát kerestem, és mosolyogva biccentettem felé, ahogy megpillantottam, mikor már bent voltunk és lepakolva a cuccokat várakoztunk.
Hát elég vegyes volt a felhozatal, és ahogy elnéztem kemény menetünk lesz, mert egy ránézésre is emberevőt kaptunk kezdésnek.
Vissza az elejére Go down
Tomas Janicsak
Honvéd
Honvéd
Tomas Janicsak


Hozzászólások száma : 405
Join date : 2012. Nov. 14.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue14/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (14/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue19/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (11/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 7:55 am

Nem különösen érdekelt a hely, bár nem is volt nagyon mit nézni rajta, így inkább a csajok domborulatait stíröltem, az jobban tetszett. A zsákomat a lábam mellé ejtve rágcsáltam egy fogpiszkálót, míg vártunk.
Vissza az elejére Go down
Morales
Főhadnagy
Főhadnagy
Morales


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2012. Nov. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue14/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (14/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue15/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (15/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (10/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 7:59 am

Végignéztem rajtuk.

- Mély szeretettel üdvözlöm az egész bandát! Az ilyen újoncokat különösen szeretem nyárson sütve, vagy rántva mustárral! AZ én nevem Morales főhadnagy! Ezt mindenki jegyezze meg, mert csak erre hallgatok, és morcos vagyok, ha éhgyomorra másként szólítanak, különösen, ha a főhadnagy úr elmarad a végéről! Maguk most össze lesznek velem zárva három hónapig. Jó esetben! A rosszban akár még ma este hazamennek! Gratulálok az őrültségükhöz, kiválasztották a világ legnehezebb progrtamját, melyet még senki sem végzett el! Mert én még sosem voltam a kiképzőtisztje! Én elvégeztetem magukkal, ha beledöglenek is! Most futólépés egyes sorban a buszra! Felszáll, leül, nem beszél! Indulj!

//Tecnikai utasítás: Buszra felszáll, és irány a Budapesti Orion 2. kiképzőtelep. Ott szálltok le az udvaron! Reag itt, reag ott. //
Vissza az elejére Go down
Mira Nanamy Rose

Mira Nanamy Rose


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue3/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (3/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue5/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (5/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue5/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:00 am

Körbe nézek az épületben ahogy elég sok mindenki más is. Hmmm jó nagy vajon innen merre többet. Mindegy ez a különös ember úgyis elmondja mert kb ez a véleményem róla.
Vissza az elejére Go down
Erica Eden
Honvéd
Honvéd
Erica Eden


Hozzászólások száma : 276
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (11/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (12/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:01 am

Ennyi volt? Már indulunk is? Ez tényleg emberevő, rosszabb mint én. Pedig nálam rosszabbat...
Na de mindegy. Elindultam a busz felé, a futólépést azért nem tartottam be. Ahogy valószínűleg senki.
Vissza az elejére Go down
Fayza El-Hasem
Honvéd
Honvéd
Fayza El-Hasem


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Nov. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (7/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (7/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:03 am

Engedelmesen vettem fel a hátizsákomat, és felszálltam a buszra. A hallgatás nem esett nehezemre, sosem voltam nagy dumás.
Vissza az elejére Go down
Peter Zimmermann
Honvéd
Honvéd
Peter Zimmermann


Hozzászólások száma : 283
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue15/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue17/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (17/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:03 am

~ Hát ez rövid és tömör és főleg velős kis beszéd volt! ~ állapítottam meg magamban, de tettem, amit mond, hiszen ezért voltam itt.
Igyekeztem a felszállás után Lorettához sodródni, hogy mellé kerüljek. Bár beszélni nem lehetett, azért egy két bátorító pillantást igen, hiszen elég sápadtnak tűnt.
Vissza az elejére Go down
Amythia Blackswan
Honvéd
Honvéd
Amythia Blackswan


Hozzászólások száma : 416
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (10/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue20/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue15/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (15/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:04 am

Nyársat nyelt... Ez volt az első gondolatom, amint végig hallgattam a mondanivalóját. Sóhajtottam egy nagyot, és mentem a busz felé, még mindig kényelmes tempóban Ott valahol leghátulra beültem, és hagyjanak engem békén egész úton.
Vissza az elejére Go down
Loretta Pataki
Honvéd
Honvéd
Loretta Pataki


Hozzászólások száma : 377
Join date : 2012. Nov. 12.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (10/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue16/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (16/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue13/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (13/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:05 am

Nagyokat pislogtam és igyekeztem összekaparni valamennyi bátorságot, s a busz felé indulva próbálkoztam Peter mellé kerülni. Jó, hogy legalább egy valakit ismerek innen...
Vissza az elejére Go down
Zoey Lilith Beson
Honvéd
Honvéd
Zoey Lilith Beson


Hozzászólások száma : 318
Join date : 2012. Nov. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (11/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue18/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (18/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (12/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:06 am

Ezért érdemes volt átjönni ebbe az épületbe. Szépen átsétálgattam a buszhoz, és leültem valahol középtájt az ablak mellé. Egész végig csak kifelé bambultam... Nem volt túl sok életkedvem, de hát ez már mindennapos dolog.
Vissza az elejére Go down
Tomas Janicsak
Honvéd
Honvéd
Tomas Janicsak


Hozzászólások száma : 405
Join date : 2012. Nov. 14.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue14/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (14/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue19/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (11/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:06 am

Elég normálatlan volt a fickó, de hát egy egyenruhás sem normális, ahogy én sem, de hát nem fogom már most elásni magam és repülni az első celláig, így bár eszem ágában sem volt futni, azért felcuccoltam a buszra, aztán elvetettem magam a két ülésen. Legalább még szunyálhatok egyet.
Vissza az elejére Go down
Tamsen Jinks
Honvéd
Honvéd
Tamsen Jinks


Hozzászólások száma : 232
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue14/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (14/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (7/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 8:06 am

- Ez a faszi pszichopata! - jelentettem ki hangosan. - Hannibal Lechter! - szemtelenül végigmértem, és elindultam a busz felé. Majd megtudja, ki vagyok én.
Vissza az elejére Go down
Davidson
Hadnagy
Hadnagy
Davidson


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue15/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (15/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue17/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (17/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:31 am

Ez már a második alkalom volt, hogy össze kellett terelnem az újoncokat, és mi tagadás, a buszban tökéletesen olyan hangulat uralkodott, amelyet már kezdtem megszokni. Sebaj, én ki fogom bírni. Ők már nem biztos.
A tiszti épületbe lépve lekaptam a listát a recepciós asztalról, rákacsintottam a recepciós őrmesterkisasszonyra, majd a mikrofonhoz léptem.
- Hölgyeim és uraim! Azonnal húzzák a hátsó felüket a tiszti épületbe, már ha nem gondolták meg magukat! Mondom is, kikre gondolok: Theodor Sales, Laetitia Castelot, Sarah Morrigan, Katarina Natasha Turgene, Yvonne Peizer, Sorcha McNeil. Aki nem jelenik meg, azt úgy veszem, hogy máris jobb belátásra tért, és nem jön a Sirius programra!

//Technikai utasítás: nincs sok időtök. Zabos a kiképző, és meg ne kérdezze senki, hogy miért.//
Vissza az elejére Go down
Sarah Morrigan
Honvéd
Honvéd
Sarah Morrigan


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2012. Dec. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:33 am

El se hiszem! Ezek szerint megkaptam az engedélyt. Elmosolyodtam - hosszú ideje ez volt az első őszinte mosoly az arcomon -, és futólépésben indultam a tiszti épületbe. Nem értettem a férfi minden szavát, de a saját nevemet azért felismertem könnyedén, és azzal se volt problémám, hogy rájöjjek, hová kell menni. Beléptem a folyosóra, és tisztelegtem, mármint csináltam valami ahhoz hasonlót.
Vissza az elejére Go down
Laetitia Castelot
Honvéd
Honvéd
Laetitia Castelot


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2012. Dec. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (4/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (11/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (10/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:35 am

Amint meghallottam a nevemet, már indulta is a tiszti épület fele. bár nem voltam itt nagyon régóta, de halvány fogalmam volt arról, hogy merre is kell menni.
Amint beléptem az épületbe, biccentettem a bent lévő férfinak - nyilván ő a kiképző - majd tétován megálltam és vártam, hogy akkor mi lesz a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Sorcha McNeil
Honvéd
Honvéd
Sorcha McNeil


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Dec. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (8/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:38 am

- Heéj, kedves és jóképű felettesem, nehogy itt hagyjon, dögunalom lenne megvárni az újabb programot! - kiáltottam és felkaptam a cuccomat. - Oda megyek, ahová mondja, csak tudja öregembernem gyors vonat, kissé sánta vagyok, de semmiképpen nem béna.
Sprintelni kezdtem a kiképzőépület felé.
Vissza az elejére Go down
Katarina Natasha Turgenev
Honvéd
Honvéd
Katarina Natasha Turgenev


Hozzászólások száma : 124
Join date : 2012. Dec. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (4/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (11/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:44 am

Yeee! Azt hittem sosem jön el ez a nap. Pszichopata vigyorral mentem az épületbe, ahol a bent lévőkre villantottam egy farkas mosolyt.
- Na, mi a pálya? - kérdeztem unatkozva.
Vissza az elejére Go down
Yvonne Peizer
Honvéd
Honvéd
Yvonne Peizer


Hozzászólások száma : 150
Join date : 2012. Dec. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (4/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (7/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:44 am

Eleget téve a felszólításnak, bementem a tiszti épületbe, és bólintottam az ott tartózkodóknak. Vártam a folytatást. Kissé izgatott voltam, elég új ez a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Davidson
Hadnagy
Hadnagy
Davidson


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue15/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (15/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue17/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (17/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:48 am

Egy híján mind összegyűltek. Úgy döntöttem, a hatodikat nem várom meg, elvégre hallhatta ő is a felhívást, nem ő az egyetlen, aki meggondolta magát.
Végignéztem az újoncokon. Vannak fiatalabbak, vannak idősebbek, úgyhogy végül is jó kis program lesz. És végre vannak lányok is, eddig a buszokon nagyon kevés volt belőlük.
- Nos, akkor indulhatunk is - biccentettem feléjük. - Szálljanak fel a kint várakozó buszra! Hosszú lesz az utazás, igyekezzenek csendben eltölteni, és közben gondoljanak rá, hogy most pihenhetnek utoljára!

//Technikai utasítás: egy reagot kérek ide, miszerint elindultál, majd pedig még egyet a Bécsi kiképzőtelep (Sirius program) 2. körzetén belül lévő Kiképzési helyszínek - Orvosi szobák - Előtér. Remélem, mindenki megtalálja a célállomást, de ott foglak fogadni benneteket.//
Vissza az elejére Go down
Sarah Morrigan
Honvéd
Honvéd
Sarah Morrigan


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2012. Dec. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:50 am

Ez aztán jól hangzott. A többi lányra mosolyogtam, miközben elindítottak minket. Hát, valami azt súgta, hogy gyorsan meg kell birkóznom a nyelvi nehézségekkel, de talán nem is lesz olyan bonyolult. Elindultam kifelé. Nem voltam elragadtatva a busz láttán, nem úgy nézett ki, mint amely alkalmas öt kilométernél hosszabb távokat megtenni, de azért felszálltam. És reméltem, hogy nem fogjuk Bécsig tolni, bemelegítésképpen.
Vissza az elejére Go down
Laetitia Castelot
Honvéd
Honvéd
Laetitia Castelot


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2012. Dec. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (4/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (11/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 3 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 3 Hatterke2  (10/20)

Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 6:54 am

Visszamosolyogtam mindenkire, majd indultam is a buszhoz. Igyekeztem csendben maradni az út során, valamint összebarátkozni a körülöttem lévőkkel. Ami mondjuk kizárta a csendben levés fogalmát, de hallgatva nem lehet jó kapcsolatokat kiépíteni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiszti épület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tiszti épület
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Macska :: Toborzás :: Szeged :: Civil állomáshely-
Ugrás: