Macska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macska

Játék a harmadik világháborúban - a kiképzőtelepeken, és a csatamezőn...
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Jessica Tailor
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Sophie Calliope Fazekas
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Kalandmester
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Solane Telekdi
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Tara Lynn Neszmelyi
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Zahra Rashid
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Amythia Blackswan
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Tomas Janicsak
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Loretta Pataki
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Hajnalka Farago
Tiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 HatterkeTiszti épület - Page 2 Hatterke 
Most active topics
Udvar
Tiszti épület
Pontigénylés
Kantin
Lányok hálóterme
Fiúk hálóterme
Dobókocka, szájbarágós verzió
Igazolás
Nem lehetne mégis...?
Harcrendszer
Legutóbbi témák
» Pontigénylés
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 6:59 am by Kalandmester

» Kvízek kitöltése
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 5:17 am by Kalandmester

» 7. fejezet - A légierő felépítése
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:21 am by Kalandmester

» 6. fejezet - A front katonái
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:20 am by Kalandmester

» 5. fejezet - A Biotrin és Fájdalomnövelő
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:19 am by Kalandmester

» 4. fejezet - A kiképzési programok
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:18 am by Kalandmester

» 3. fejezet - Magyarország katonai bázisai
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:16 am by Kalandmester

» 2. fejezet - A harmadik világháború frontkatonáinak fegyverei
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:15 am by Kalandmester

» 1. fejezet - Az órarendről bővebben
Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:13 am by Kalandmester

Szerepjátékok - Válogass kedvedre!

 

 Tiszti épület

Go down 
+30
Sarah Morrigan
Davidson
Fayza El-Hasem
Mira Nanamy Rose
Morales
Tomas Janicsak
Peter Zimmermann
Loretta Pataki
Zoey Lilith Beson
Tamsen Jinks
Amythia Blackswan
Erica Eden
Zora Ming Zentay
Ryan Wolf
Kathleen Edelhart
Van Dael
Tara Lynn Neszmelyi
Tabitha Cordelia Oswald
Zahra Rashid
Lilla Kardos
Nora Rosetta Gold
Tiedeman
Meredith Jankovics
Sophie Calliope Fazekas
Jessica Tailor
Dorothea Anders
Solane Telekdi
Ronald Almassy
Roberts
Kalandmester
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Zahra Rashid
Hadnagy
Hadnagy
Zahra Rashid


Hozzászólások száma : 502
Join date : 2012. Oct. 18.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (11/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue16/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (16/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:18 am

Nos, itt vagyok... most már senki nem vághat ki a programról. Azért rámeresztettem a szememet én is a rágós lányra. Így legalább nem én leszek a legkirívóbb eset...
Nem hoztam magammal csomagot, úgyhogy gond nélkül felszálltam a buszra, és találtam is magamnak egy helyet egy szimpatikus srác mellett. Legalább gyakorolhatom a magyar nyelvet odafelé úton, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Tabitha Cordelia Oswald
Hadnagy
Hadnagy
Tabitha Cordelia Oswald


Hozzászólások száma : 245
Join date : 2012. Oct. 19.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue13/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (13/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:20 am

Felkuncogtam a kis közjátékon, de sejtéseim szerint jobb, ha nem adom jelét annak, hogy tetszett, hogy a lányban van kurázsi. A végén még mehetek a kis szobámba vissza, azt pedig nem akarom. Az utasításnak eleget téve a táskámat ott hagytam, ahol volt és felszálltam a buszra.
Vissza az elejére Go down
Van Dael
Hadnagy
Hadnagy
Van Dael


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue17/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (17/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:35 am

Szokás szerint utolsóként érkeztünk Szegedre. Az ötven fős buszon már csak hat hely volt, ami azért ideális, mert épp ennyi újoncot vártunk innen.
A tiszti épületbe a hátsó bejáraton jutottam be, és minden teketória nélkül a recepcióshoz léptem. Miután megkaptam a listát, bekpacsoltam a mikrofont, és felolvastam.
- Ronald Almassy, Nora Rosetta Gold, Meredith Jankovics, Ryan Wolf, Kathleen Theodosia Edelhart és Zora Ming Zentay azonnali hatállyal jelenjenek meg a tiszti épületben! Három perc áll rendelkezésükre!
Vissza az elejére Go down
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:37 am

Hát már megint kezdődik. Tudtam, hogy nem úszom meg a Jupiter programot, de eddig annyira kis kellemes életem volt errefelé... Na mindegy, eddig tartott a szabadság.
Kifogástalan egyenruhában mentem át a tiszti épületbe. Én már ismertem a járást, és nem is vittem magammal semmiféle felesleges holmit.
Vissza az elejére Go down
Nora Rosetta Gold
Honvéd
Honvéd
Nora Rosetta Gold


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:40 am

Összeszedtem az irataimat és gyorsan, menteltem a tiszti épületbe, ahol a tisztet látva, egy gyors tisztelgésre is futotta. Hát... mindent összevetve... nem volt nagyon nagy újdonság ez a kezdés. Pedig jó volt itt az élet...
Vissza az elejére Go down
Kathleen Edelhart
Honvéd
Honvéd
Kathleen Edelhart


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (4/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (4/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:41 am

Csak egy napot töltöttem ezen a helyen, de utáltam. Zord, barátságtalan és az emberek is olyan furák. Amikor meghallottam a nevem sóhajtva mentem át az épületbe... Nem tudtam mi vár rám, de azt igen, hogy nem lesz kellemes... Erika önelégült mosolya mindent elárult.
Az egyenruhát eszem ágában sem volt felvenni... bár tudtam, hogy előbb utóbb muszáj lesz, szóval egy számomra hétköznapi - és elég szexi - ruhában jelentem meg. A többieket elnézve ez elég bátor cselekedet volt.
Vissza az elejére Go down
Ryan Wolf
Honvéd
Honvéd
Ryan Wolf


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue5/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:44 am

Lazán, nem törődötten mentem az említett épületbe, hogy ott aztán legyen valami. Szerencsére nem töltöttem itt sok időt, de az egyik lányt, akinek luxus egyenruhát felvenni, látva erősen sajnálni kezdtem.
A nőnek, meg csak biccentettem.
Vissza az elejére Go down
Ronald Almassy
Honvéd
Honvéd
Ronald Almassy


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Oct. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue5/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:45 am

A hangosbemondó recsegésére úgy véltem, itt az ideje ismét indulni. Gyorsan befejeztem a kései vacsorámat, majd lustán átsétáltam a tiszti épületbe.
Vissza az elejére Go down
Zora Ming Zentay
Honvéd
Honvéd
Zora Ming Zentay


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:46 am

- Igenis Uram! - rikkantottan, és tisztelegtem, hadd lássák, én sokkal tapasztaltabb és képzettebb vagyok ennél a csürhénél, amely láthatóan azt sem tudta, hol van. Persze hallottam, hogy vannak közöttük más kiképzőprogramról érkezettek. Még hogy érkezettek! A bukottak szó finomított szinonímája. Atya ég, micsoda társaság! De ha már belekerültem, legyen! Látni fogják, hogy messze én vagyok a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Van Dael
Hadnagy
Hadnagy
Van Dael


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue17/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (17/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:50 am

- Edelhart! Azonnal öltözzön át egyenruhába! - rivalltam rá a lányra, akit a fénykép alapján azonosítottam be. Az egyik segédtiszt már hozott is egy rá való egyenruhát.
- Ezt veszi fel, itt, mindenki szeme előtt, és adjon hálát az égnek, amiért nem a buszon kell öltözködnie! Mire vár?! - förmedtem rá, amikor nem mozdult az első századmásodpercben. Ha az újoncok azt hiszik, hogy könnyű dolguk lesz velem csak azért, mert nő vagyok, akkor rohadt nagyot tévednek.
- Az alsóruháját is lecseréli, természetesen! És rohadtul nem érdekel, ha szorít a bakancs, gondolkodott volna előre! A többiek addig vigyázz, és előre nézz! Az, aki csak egy ferde pillantást vet Edelhartra, máris elkönyvelheti, hogy büntetéssel kezdi meg a kiképzést!
Vissza az elejére Go down
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:51 am

Esküszöm, visszasírom Robertset... Ez a hárpia sokkal rosszabbnak tűnik nála, pedig az nagy szó.
Azért vigyázzba álltam - legalább már azt tudtam, hogy kell, - és vártam a további fejleményeket. Nem forgolódtam.
Vissza az elejére Go down
Nora Rosetta Gold
Honvéd
Honvéd
Nora Rosetta Gold


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:55 am

Magának kereste a lány a bajt. Bár azért megcsóváltam a fejemet. rosszabbul is járhatott volna. Mindenesetre érdeklődve jártattam a szememet a nő és a lány között. Érdekes kiképzésnek nézünk elébe, ha nem rúgják ki Edelhart-ot a viselkedése miatt..
Vissza az elejére Go down
Kathleen Edelhart
Honvéd
Honvéd
Kathleen Edelhart


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (4/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (4/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:56 am

Rám rivallt a nő, és megfenyegetett, hogy most azonnal át kell öltöznöm. Mintha az engem annyira zavarna. Nem szégyellek semmit a testemben, tudom, hogy a férfiak imádják. A nőknek meg ugyanilyen van.
Vetettem pár kacér pillantást a két fiúra.
- Igenis, hölgyem! - válaszoltam a nőnek. Azért láttam pár filmet, amiben katonának vannak.
Gyorsan átöltöztem, nem figyeltem, hogy valamelyik fiú rám mert-e nézni, vagy engedelmeskedett a kiképzőnek. Annyira nem is érdekelt jelenleg. De azt hiszem majd összebarátkozom velük.
Vissza az elejére Go down
Ryan Wolf
Honvéd
Honvéd
Ryan Wolf


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue5/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 7:58 am

Felkuncogtam. Igen, azt hiszem határozottan igen is megérte jelentkezni, főleg ha ilyen műsorral kezdődik a kiképzés.
Rávigyorogtam a lányra, és mivel nem akartam büntetéssel kezdeni a kiképzést, inkább magam elé meredtem. Továbbra is vigyorogva persze...
Vissza az elejére Go down
Ronald Almassy
Honvéd
Honvéd
Ronald Almassy


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Oct. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue5/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:00 am

Hűűű... még jó, hogy kiléptem az Orionról. Itt sokkal jobb a műsor. És kész, passz, elintéztem magamnak a büntetést, de inkább leplezetlenül bámultam az öltözködő leányzót. Bár a kiképzőnk is megért egy misét, de ő nem volt meztelen.
Vissza az elejére Go down
Zora Ming Zentay
Honvéd
Honvéd
Zora Ming Zentay


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:03 am

Gúnyos mosollyal figyeltem Edelhart öltözködését, mélyet, színpadiasat sóhajtottam, és látványosan megcsóváltam a fejemet. Csakhogy a kiképző lássa, mennyire ismerem ezt a fajtát. Ezzel minden parancsnok csak szenved.
Vissza az elejére Go down
Van Dael
Hadnagy
Hadnagy
Van Dael


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue17/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (17/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:05 am

- Ronald Almassy, maga 3/C-s büntetéssel kezdi a Jupiter programot - mondtam, amint a műsor véget ért. Nem ő volt az egyetlen, aki okot adott volna rá, de ő volt a legfeltűnőbb. Azért Ryan szemei is gyanúsan igyekeztek az öltözködő lány felé, aki, legmélyebb sajnálatomra egyáltalán nem volt zavarban. Zorára rávillantottam a szememet, mert az ő viselkedése sem volt tökéletes. - Most, hogy mindenki képes egyenruhában megjelenni, indulhatunk is. Utánam, lépésben indulj! Ne merészeljenek lemaradni! A buszon pedig használják ki az utolsó szabad óráikat, mert mire Miskolcra érünk, már elvárom, hogy katonákként viselkedjenek!

//Technikai utasítás: a Jupiter programon, az orvosi szobák előtti, külső térre fogunk megérkezni. Ide már csak a "búcsúreag" kerül.//
Vissza az elejére Go down
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:07 am

Te jó ég, hová kerültem...? Hol lehet visszacsinálni a harangozást? Ezerszer inkább az Orion program, mint ezek...
Azért elindultam a kiképzőnk után, bár idegesebb voltam, mint egy hónappal ezelőtt...
Vissza az elejére Go down
Nora Rosetta Gold
Honvéd
Honvéd
Nora Rosetta Gold


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 15.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:10 am

Megcsóváltam a fejemet... Még mindig ez, mint az a szadista nő a Siriuson... De nem akartam büntetésre okot adni, inkább siettem a buszhoz.
Vissza az elejére Go down
Kathleen Edelhart
Honvéd
Honvéd
Kathleen Edelhart


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (4/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue4/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (4/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:10 am


Rámosolyogtam a fiúra, aki büntetést kapott. Ejnye... Remélem tetszett neki a műsor. Felvont szemöldökkel hallgattam végig a nő dumáját... Az utolsó szabad óráink lesznek? Szerintem ő nem akarja, hogy én szabadnak érezzem magam a buszon. Ha még is így van, akkor szívesen elcsevegek pár emberrel... kezdhetjük mondjuk ezzel a Ronald Almassyval.
Vissza az elejére Go down
Ryan Wolf
Honvéd
Honvéd
Ryan Wolf


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue5/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:12 am

A fenébe, lehet, hogy még is inkább a műsort kellett volna nézni... Na mindegy, ha ilyen marad a kislány, akkor biztosan lesz még ehhez hasonló. Ebben bíztam, ahogy a busz felé sétáltam. Minek rohanni... meg vár az a busz.
Vissza az elejére Go down
Ronald Almassy
Honvéd
Honvéd
Ronald Almassy


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2012. Oct. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue7/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (7/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue5/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:15 am

Rákacsintottam a leányzóra, és őszintén reméltem, hogy nem lesz minden helyiség bekamerázva. Szép kis sztriptíz-showt adott most...
Azért követtem a hadnagyot. Legalább már felismertem a rangjelzését, ennyi haszna volt, hogy elkezdtem az Oriont.
Vissza az elejére Go down
Zora Ming Zentay
Honvéd
Honvéd
Zora Ming Zentay


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2012. Nov. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue10/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue8/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (8/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:20 am

Elindultam a busz felé, közben odaléptem a hadnagyhoz.
- Hadnagyúr, kérek engedélyt szólni! - tisztelegtem. - Csak szeretném elmondani, mennyire sajnálom, hogy kiképzésünk ilyen incidensekkel indult. Mint katonaként nevelkedett személy, természetesen tudom, mekkora bosszúság, hogy ennyi antikatonával kell foglalkoznia. Együttérzésem! - tisztelegtem ismét, és folytattam utamat a buszra. Ott lesimítottam az egyenruhámat, és helyet foglaltam.
Vissza az elejére Go down
Van Dael
Hadnagy
Hadnagy
Van Dael


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue17/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (17/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue9/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:22 am

Felvontam a szemöldökömet.
- A legjobb lesz, ha befogja a száját, katona. Véleménye majd akkor legyen, ha fel is mutatott valamit! - mondtam, amint kitereltem őket a tiszti épületből.
Vissza az elejére Go down
Erica Eden
Honvéd
Honvéd
Erica Eden


Hozzászólások száma : 276
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue6/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (6/20)
Ügyesség:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue11/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (11/20)
Érzékelés:
Tiszti épület - Page 2 Left_bar_bleue12/20Tiszti épület - Page 2 Hatterke2  (12/20)

Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2012 7:43 am

Mivel kicsomagolni nem volt időm, a saját táskámat letettem, és a hadsereg által adottat hoztam magammal. Az átöltözésen szerencsére már túl voltam. Megálltam az épületben, és minden elragadtatás nélkül néztem körül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiszti épület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület   Tiszti épület - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tiszti épület
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Macska :: Toborzás :: Szeged :: Civil állomáshely-
Ugrás: