Macska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macska

Játék a harmadik világháborúban - a kiképzőtelepeken, és a csatamezőn...
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Jessica Tailor
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Sophie Calliope Fazekas
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Kalandmester
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Solane Telekdi
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Tara Lynn Neszmelyi
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Zahra Rashid
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Amythia Blackswan
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Tomas Janicsak
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Loretta Pataki
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Hajnalka Farago
Lányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 HatterkeLányok hálóterme - Page 2 Hatterke 
Most active topics
Udvar
Tiszti épület
Pontigénylés
Kantin
Lányok hálóterme
Fiúk hálóterme
Dobókocka, szájbarágós verzió
Igazolás
Nem lehetne mégis...?
Harcrendszer
Legutóbbi témák
» Pontigénylés
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 6:59 am by Kalandmester

» Kvízek kitöltése
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 5:17 am by Kalandmester

» 7. fejezet - A légierő felépítése
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:21 am by Kalandmester

» 6. fejezet - A front katonái
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:20 am by Kalandmester

» 5. fejezet - A Biotrin és Fájdalomnövelő
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:19 am by Kalandmester

» 4. fejezet - A kiképzési programok
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:18 am by Kalandmester

» 3. fejezet - Magyarország katonai bázisai
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:16 am by Kalandmester

» 2. fejezet - A harmadik világháború frontkatonáinak fegyverei
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:15 am by Kalandmester

» 1. fejezet - Az órarendről bővebben
Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:13 am by Kalandmester

Szerepjátékok - Válogass kedvedre!

 

 Lányok hálóterme

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mira Nanamy Rose

Mira Nanamy Rose


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue3/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (3/20)
Ügyesség:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue5/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (5/20)
Érzékelés:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue5/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Lányok hálóterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok hálóterme   Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 8:41 am

Elmosolyodtam de csak úgy, hogy ő ne lássa . Leültem a táskámat a földre tettem. Levettem a magassarkúm és felvettem a kissé kényelmesebb torna cipőm apám sokszor leszidott, hogy ebbe edzek de ebbe tudtam legjobban gyakorolni. Gondoltam kicsit viccelődök ezzel a lánnyal úgy érzem a mogorva külső nem minden. - Hát...tippelj- mondtam mosolyogva miközben a legfontosabb dolgokat kipakoltam. Lehet nem megy bele ebbe a kis játékba de maximum megmondom de jó lenne legalább a program eljött kicsit ismerkedhetem és viccelődhetem. Apu emlékétől és attól ahogy itt vagyok jó kedvem van.
Vissza az elejére Go down
Amythia Blackswan
Honvéd
Honvéd
Amythia Blackswan


Hozzászólások száma : 416
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Erő:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue10/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Ügyesség:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue15/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (15/20)

Lányok hálóterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok hálóterme   Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 8:49 am

Nem ilyen választ vártam, ezt elismerem. Azonban bíztam magamban annyira, hogy az érzéseim ne üljenek ki az arcomra, így egy halvány, de annál gúnyosabb mosoly közepette tippeltem.
- Jupiter, de csak mert Biotrint kaptál és nem volt más választásod - feleltem neki, kissé bőbeszédűen. Megcsóváltam a fejemet. Apuci kis hercegnője benyomásom volt róla. Szusszantam egy nagyot, hogy kicsit higgadtabban kezeljem a szituációt, de most pár gyertya tudott volna megnyugtatni, ez a hely pedig nem pont arra való, szóval majd később, az udvaron, egyedül.
Vissza az elejére Go down
Mira Nanamy Rose

Mira Nanamy Rose


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue3/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (3/20)
Ügyesség:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue5/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (5/20)
Érzékelés:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue5/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Lányok hálóterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok hálóterme   Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 8:55 am

Becsuktam a szemem és elraktam a táskám. Lassan kinyitom majd ránézek kissé komorabban. -Nem....nem a Jupiter- Gondoltam, hogy a kis topánkám megtéveszt mindenkit de nem értem, hogy ez mért baj attól, hogy még itt vagyok lehetek nő és ha alkalmam nyílik viselhetem bár inkább a jelen pillanatban rajtam lévő kis tornacipőt szeretem. - Gondolom egy programon leszünk amilyen vagy úgy érzem a te programod is az Orion -
Vissza az elejére Go down
Amythia Blackswan
Honvéd
Honvéd
Amythia Blackswan


Hozzászólások száma : 416
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Erő:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue10/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Ügyesség:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue15/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (15/20)

Lányok hálóterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok hálóterme   Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 8:58 am

Sejtettem, légyszi ilyen ötösöm legyen a lottón... Ne úszom meg ezt a lányt. De kizártnak tartom, hogy egy hétnél többet bírjon... Nem gond, kellenek az önkéntesek. Rámosolyogtam, egy kívülálló számára még őszintének is tűnt.
- Sok sikert - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Mira Nanamy Rose

Mira Nanamy Rose


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakterlap
Erő:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue3/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (3/20)
Ügyesség:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue5/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (5/20)
Érzékelés:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue5/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (5/20)

Lányok hálóterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok hálóterme   Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 9:04 am

Nyilvánvalóan nem kedvel ez a lány. Végül is min is ábrándoztam majd rögtön ide jövök és az első akibe belebotlok megkedvel és barátok leszünk? Igazából nem is tudom mit gondoltam meg nem is ezért jöttem - Köszönöm neked is. Most mennem kell edzésen úgy is találkozunk - Bár nem kedvel el kell viselnie nem hinném hogy legjobb barátok lennék de elviseljük egymást nem tesszük pokollá a másik életét. Mindegy nemsokára holnap és kezdődik a program. Nagyon kíváncsi vagyok mindenre.

/köszike Very Happy /
Vissza az elejére Go down
Amythia Blackswan
Honvéd
Honvéd
Amythia Blackswan


Hozzászólások száma : 416
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Erő:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue10/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (10/20)
Ügyesség:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue20/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Lányok hálóterme - Page 2 Left_bar_bleue15/20Lányok hálóterme - Page 2 Hatterke2  (15/20)

Lányok hálóterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok hálóterme   Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 9:08 am

Kicsit furán pislogtam, ahogy elporzott... Bár azért azt elmagyarázhatná nekem valaki, hogy milyen edzésre gondolt. De nem igazán hatott meg.
Megpróbáltam visszaaludni, s mivel ez nem sikerült, fogtam pár gyertyát és egy vastagabb pulcsit, majd kimentem az udvarra gyertyázni. Addig se vagyok itt, ha véletlenül visszatalálna jönni.

//Köszi én is Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lányok hálóterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok hálóterme   Lányok hálóterme - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lányok hálóterme
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Fiúk hálóterme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Macska :: Toborzás :: Szeged :: Civil állomáshely-
Ugrás: