Macska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macska

Játék a harmadik világháborúban - a kiképzőtelepeken, és a csatamezőn...
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Jessica Tailor
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Sophie Calliope Fazekas
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Kalandmester
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Solane Telekdi
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Tara Lynn Neszmelyi
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Zahra Rashid
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Amythia Blackswan
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Tomas Janicsak
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Loretta Pataki
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Hajnalka Farago
Udvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 HatterkeUdvar - Page 2 Hatterke 
Most active topics
Udvar
Tiszti épület
Pontigénylés
Kantin
Lányok hálóterme
Fiúk hálóterme
Dobókocka, szájbarágós verzió
Igazolás
Nem lehetne mégis...?
Harcrendszer
Legutóbbi témák
» Pontigénylés
Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 6:59 am by Kalandmester

» Kvízek kitöltése
Udvar - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 5:17 am by Kalandmester

» 7. fejezet - A légierő felépítése
Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:21 am by Kalandmester

» 6. fejezet - A front katonái
Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:20 am by Kalandmester

» 5. fejezet - A Biotrin és Fájdalomnövelő
Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:19 am by Kalandmester

» 4. fejezet - A kiképzési programok
Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:18 am by Kalandmester

» 3. fejezet - Magyarország katonai bázisai
Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:16 am by Kalandmester

» 2. fejezet - A harmadik világháború frontkatonáinak fegyverei
Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:15 am by Kalandmester

» 1. fejezet - Az órarendről bővebben
Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 9:13 am by Kalandmester

Szerepjátékok - Válogass kedvedre!

 

 Udvar

Go down 
+14
Erica Eden
Morales
Loretta Pataki
Peter Zimmermann
Sheva Alomar
Amythia Blackswan
Nora Rosetta Gold
Lilla Kardos
Dorothea Anders
Solane Telekdi
Jessica Tailor
Sophie Calliope Fazekas
Meredith Jankovics
Kalandmester
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue8/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue12/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue9/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:02 am

- Nem vagyok ellenére, hogy kiképezzenek. Máskülönben nem is jelentkeztem volna - vontam meg a vállamat.
A kérdését hallva viszont hallgattam egy sort, és megpróbáltam kitalálni, hogy mit is válaszoljak. Nem ment olyan egyszerűen, mint gondoltam. Hiszen még magamnak sem szerettem bevallani ezeket a dolgokat.
- Nem tudom... igazán nem tudom. De soha senki nem bizonyította az ellenkezőjét - mondtam végül.
Az idősebb bátyámat és a majdnem-sógornőmet nem számolom ide. Az ő hozzáállásuk természetes volt számomra, megszokott... Nem tőlük vártam volna.
Vissza az elejére Go down
Sophie Calliope Fazekas
Hadnagy
Hadnagy
Sophie Calliope Fazekas


Hozzászólások száma : 649
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue8/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:09 am

Figyelmesen hallgattam és mélyen egyetértettem vele. Ha nem akarnám, hogy kiképezzenek, akkor nem itt lennék.
Már majdnem megszólaltam, hogy elnézést kérjek, amiért tolakodó voltam, de aztán még is meggondoltam magam - pusztán azért mert válaszolt a kérdésemre.
- Nem értem... - nyögtem ki az első két szót ami eszembe jutott. - Mármint... mi van a szüleiddel, a rokonokkal...? - néztem rá kérdőn. - Sajnálom, nem akarok túl tolakodó lenni - tettem hozzá szinte azonnal, amint felfogtam, hogy mit is mondtam... A fene vinné el az a jó szokásomat, hogy mindennek hangot adok, ami eszembe jut...
Vissza az elejére Go down
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue8/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue12/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue9/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:14 am

Lemondóan csóváltam meg a fejemet. Pont az elevenembe talált, és egy kicsit túl mélyre ment a kérdés, de azért nem mutattam, hogy megbántódtam volna. Annyira pedig még nem ismer, hogy a szemeimből is tudjon olvasni.
- A szüleim elváltak. Az apám... fogalmam sincs, hogy hol van, de nem is érdekel. Ő sem keresett soha engem. Az anyám meghalt nem is olyan rég. Ez volt a legtöbb, amit képes volt tenni azért, hogy egy kicsit jobban érezzem magam. A bátyám vigyázott rám, de őt behívták. A barátnője pedig... hát, ő egészen más világ. Kedves, aranyos, de soha nem lennénk képesek megérteni egymást.
Engem is meglepett egy kicsit, hogy így kitálaltam, elvégre nem szokásom. Inkább megvontam a vállamat.
- És te? A szüleid együtt vannak még? Tudják, hogy itt vagy?
Vissza az elejére Go down
Sophie Calliope Fazekas
Hadnagy
Hadnagy
Sophie Calliope Fazekas


Hozzászólások száma : 649
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue8/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:30 am

Kicsit szarul éreztem magam, mert ha eddig nem is, de most már tényleg biztos volt, hogy kicsit nagyon rossz témába kérdeztem bele. De nem muszáj válaszolni, nem fogok megsértődni, ha nem válaszol...
- Értem... - mondtam neki halkan. De ez után már értem, hogy mit keres itt. Ilyen családi háttérrel nem csodálkozok, hogy azt gondolja magáról, hogy semmit sem ér. Na persze nem török pszichológusi babérokra, így a lelkivilágának a szétcincálását meghagyom másnak.
- Nem. Kis koromban elváltak. Apámat behívták, nem tudom mi van vele, nem is érdekel. Anya tudja, hogy itt vagyok de nem örül neki, de ebbe nincs sok beleszólása - feleltem neki. Ha már ő is válaszolt, akkor én miért ne tenném, ez a legkevesebb...
Vissza az elejére Go down
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue8/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue12/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue9/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:33 am

Rámosolyogtam, még mindig őszintén, bár egy kissé irigykedve. Mit nem adnék legalább egy normális szülőért, valakiért, aki azt mondja: ne menj, szükségem van rád! De ez a vágyam már kútba fúlt, soha többé nem lesz rá esély sem, hogy valóra váljon.
- Biztosan aggódik érted. Elvégre ez az egész nem lenne kötelező. Nyugodtan hazamehetnél... hazamehettél volna. Talán még most sem késő, senki nem mondta, hogy kötelező itt maradnunk.
Vissza az elejére Go down
Sophie Calliope Fazekas
Hadnagy
Hadnagy
Sophie Calliope Fazekas


Hozzászólások száma : 649
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue8/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:42 am

Mehetnékem volt, többek közt azért mert már túl régóta voltam nyugton. Így hát felálltam, és kissé bocsánat kérően mosolyogtam rá. Valahol mentem volna, de ugyanakkor nem is akartam itt hagyni. Nem igazán az volt róla az első benyomásom, hogy olyan könnyedén talál magának társaságot... de kitudja.
- Lehet - hagytam rá a dolgokat. Én tényleg nem akartam belemenni a részletesen a családomat érintő témába, mert akkor jövőhét pénteken is itt ülünk és a múltunkon kesergünk... én legalábbis biztosan.
- Viszont én most megyek... Nem igazán tudok sokáig egy helyben maradni - néztem rá kissé zavartan. - Biztosan találkozunk még. Szia! - köszöntem el tőle, majd a hálótermek felé vettem az irányt. Ha más nem akkor kicsit alszok, vagy legalábbis valami olyasmit próbálok.

//Köszöntem Smile//
Vissza az elejére Go down
Meredith Jankovics
Honvéd
Honvéd
Meredith Jankovics


Hozzászólások száma : 208
Join date : 2012. Sep. 27.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue8/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (8/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue12/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (12/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue9/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:45 am

Felsóhajtottam.
- Azért remélem, hogy lesz még időnk beszélgetni - mondtam őszintén. A társasága megnyugtatott egy kicsit, bár nem terelte el igazán a gondolataimat. De ha már itt voltam, nekem sem ártott volna részletesebben körülnézni. Még nem voltam fáradt, úgyhogy a hálóterem nem igazán érdekelt. Elköszöntem Sophie-től, és a könyvtár felé vettem az irányt. Ott biztosan találok valamit, amivel leköthetem magam.

//Én is köszöntem!//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 629
Join date : 2012. Sep. 23.

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:48 am

Játék vége!
Szabad játéktér.
Vissza az elejére Go down
http://macskakikepzes.uw.hu/index.html
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue16/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (16/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 8:32 am

Az udvarra érve nem számoltam vele, hogy időközben feltámadt a szél. Nem zavart túlságosan, de azért csípős hideg volt, összébb húztam magamat, és megigazítottam az egyenruhámat is, begomboltam a legfelső gombot is. Alapvetően nem szeretem a szabályos viseletet, mert elég kényelmetlen, de ebben a hidegben nem volt ellene kifogásom.
A bejárat felé pillantottam, épp akkor, amikor egy lány belépett az ajtón, a toborzóirodán át. Csak nem még egy újonc? Gyűlnek itt az önkéntes őrültek... nem csak én vagyok ilyen lökött.
- Szia! - köszöntem oda neki már messziről.
Vissza az elejére Go down
Solane Telekdi
Főhadnagy
Főhadnagy
Solane Telekdi


Hozzászólások száma : 607
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue13/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (13/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 8:45 am

Az udvarra léptem, a feltámadó szél ellen önkéntelenül kapucnimért nyúltam, de rájöttem, hogy egyenruhám nem tartalmaz ilyen kiegészítést. Zsebre dugtam a kezemet, és igyekeztem behúzni a nyakamat. Gondolataimba merültem, azon tűnődtem, jó ötlet volt-e ide jelentkezni. A kemény megpróbáltatások nem zavartak, de sosem tudtam oszlopos tagja lenni egyetlen közösségnek sem. Ha alacsony termetem miatt itt is kritizálnak, nem tart hosszú ideig a katonáskodás részemről. Eddig jutottam gondolataimban mikor hangot hallottam. Képzelgéseimből ocsúdva eltartott egy ideig, míg rájöttem, nekem köszönt. Nem kenyerem a szó, így csak bólintottam az idegen lány felé.
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue16/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (16/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 8:53 am

Kíváncsi voltam a jövevényre: ő a második, akit itt találtam, azon rövid idő alatt, hogy én is megérkeztem ide. Közelebb mentem hozzá, bár félúton, a körlet bejáratának vonalában inkább bevártam.
Azért megállapítottam, hogy valamelyest elkötelezettebb, mint Sophie: legalább egyenruhában van.
- Te is önkéntes vagy, igaz? - érdeklődtem, majd kezet nyújtottam. Majdnem tisztelgés lett belőle, és most is, akárcsak az imént, csak az utolsó pillanatban változtattam a mozdulat irányán. - A nevem Jessica Tailor - mutatkoztam be.
Egy fejjel volt alacsonyabb nálam. Ezt egy kicsit furcsának találtam, de szerintem hozzá fogok szokni... elvégre eddig én számítottam kicsit alacsonyabbnak a többieknél a fiúk között.
Vissza az elejére Go down
Solane Telekdi
Főhadnagy
Főhadnagy
Solane Telekdi


Hozzászólások száma : 607
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue13/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (13/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:02 am

Felpillantottam a lányra, szigorúnak, katonásnak tűnt, ami kissé megnyugtatott. Legalább nem egy idióta vihogó liba. Legalábbis első látásra. Furcsamód felfelé lendült a keze, mielőtt kezet nyújtott volna. Erőt kellett vennem magamon, mert a mozdulat annyira furcsa volt, hogy reflex szerűen védekezni akartam. Talán megrebbent a kezem, de végül nem mozdultam. A kézfogást mindig rühelltem, sosem értettem, mire jó. De nem akartam rögtön udvariatlannak látszani, így elfogadtam, és megszorítottam a jobbját.
- Solane Telekdi - feleltem röviden, mert mindig utáltam köríteni a dolgokat. A nevem pont elég a bemutatkozáshoz.
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue16/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (16/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:08 am

A keze rezdüléséből ítélve gyanakodni kezdtem, mintha nem lenne kezdő a harcművészet terén. Márpedig abban nem vagyok valami jó. Rábólintottam a bemutatkozására.
Nem tűnt annak a típusnak, aki folyamatosan cseveg, de azt sem értettem, hogy hogyan lehet valaki ennyire zárkózott és szűkszavú. Azért még nem adtam fel a reményt.
- Honnan jöttél? - érdeklődtem, hátha két szónál többet ki tudok préselni belőle.
Vissza az elejére Go down
Solane Telekdi
Főhadnagy
Főhadnagy
Solane Telekdi


Hozzászólások száma : 607
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue13/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (13/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:14 am

Felhúztam a szemöldökömet. Most mondjam el a komplett önéletrajzomat? Bárhonnan is jöttem, most itt vagyok, de még az sem biztos, hogy néhány napnál többet kibírok itt anélkül, hogy kihajítanának. A hátam mögé böktem, oda, ahol a kapu állt.
- Onnét - feleltem, mert tényleg arról érkeztem.
Tűnődtem, hogy a másik vár tőlem valamit, de nem nagyon tudtam, hogy mit mondhatnék, vagy tehetnék. A kungfuban és a rajzban is az a jó, hogy nem kell felesleges csevejjel tölteni az időt. Ha kérdezik, én vagyok az első, aki elismeri, hogy társalkodónőnek nem vagyok alkalmas. Úgy döntöttem, azért megerőltetem magam, elvégre a csaj nem adott okot, hogy a torkának ugorjak. Még.
- Azelőtt meg a toborzóból - tettem ezért hozzá bőbeszédűen.
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue16/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (16/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:17 am

Erre már képtelen voltam megállni: felkacagtam.
- Az igazán érdekes hely lehetett... - bólintottam jól értesülten. - És téged nem próbáltak meg lebeszélni róla, hogy jelentkezz? Vagy nem lehetett? - kérdeztem, mert még engem is megpróbáltak, holott nálam elég nyilvánvaló volt, hogy ide fogok jönni, ha törik, ha szakad.
Vissza az elejére Go down
Solane Telekdi
Főhadnagy
Főhadnagy
Solane Telekdi


Hozzászólások száma : 607
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue13/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (13/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:29 am

- Nem figyeltem, mit beszéltek - feleltem vállat vonva. - Felőlem próbálhattak, amit akartak. Más véleménye sosem érdekelt.
Végigmértem a lányt, abban én első látásra biztos voltam, hogy nem az a befolyásolható típus, de az is egyértelmű volt számomra, hogy a toborzó irodán szolgálatot teljesítő két katonát nem a briliáns eszéért vették fel a hadseregbe.
- Azt én döntöm el, hogy itt maradok, avagy sem, nem két fafej - tettem hozzá nyomatékosan, közben arra gondoltam, hogy az elmúlt hónapokban összesen nem beszéltem annyit, mint most. A végén még szószátyár leszek.
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue16/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (16/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:33 am

Felkuncogtam. Abban az egyben biztos voltam, hogy Solane-t nem lehetne lebeszélni olyasmiről, amit a fejébe vesz. Ez már első látásra nyilvánvalóvá vált vele kapcsolatban.
- Lesz még időd eldönteni. Mindig ennyire szófukar vagy, vagy ez múló állapot nálad?
Őszintén szólva Sophie után egyenesen felüdülést jelentett, hogy hallom a saját hangomat is. De azt sem akartam, hogy az agyára menjek, úgyhogy ha tudtomra adja valahogy, akár szavakkal, akár egy ferde pillantással, akár katonai jelekkel, akkor már el is húztam a csíkot.
Vissza az elejére Go down
Solane Telekdi
Főhadnagy
Főhadnagy
Solane Telekdi


Hozzászólások száma : 607
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue13/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (13/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:42 am

- Nem tudom, miről beszélsz? Jelenleg merőbben bőbeszédű vagyok. Nem szokványos állapot nálam. Nem vagyok az a pletykás típus.
Őszintén meglepett, hogy az ismeretlen lány szófukarnak tart pontosan akkor, mikor beszélek, és társalkodást folytatok, mely korábban egyáltalán nem volt szokásom. A hely levegője tehette, vagy egyszerűen elkapott a korai agyérelmeszesedés.
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue16/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (16/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:46 am

Rámosolyogtam.
- Most tényleg nem vagy vészes. De gondolom, neked nem lesz nehéz csendben maradni, ha muszáj.
Az ebédidő épp lejárt, úgyhogy körülnéztem. Ami azt illeti, még én sem fedeztem fel az állomáshelyet, úgyhogy a körletépület felé intettem.
- Mi lenne, ha megnéznénk az ágyunkat? - kérdeztem, és elindultam a körletépület felé.

//Köszönöm a játékot! Folytatása következik Wink //
Vissza az elejére Go down
Solane Telekdi
Főhadnagy
Főhadnagy
Solane Telekdi


Hozzászólások száma : 607
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue13/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (13/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue19/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (19/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue14/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (14/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:55 am

- Felőlem... - vontam meg a vállamat, és elindultam Jessica mellett az említett objektum felé annak ellenére, hogy tippem sem volt, mi lehet olyan érdekes egy tábori ágyban. Elvégre mind egyformák. A kungfutáborokban is mindig egyformák voltak. Mióta kitört ez a rohadt háború, amúgy sem volt túl sok szín az életünkben, de ez egy katonai bázison nyilván a nullára redukálódik. Legalábbis így gondoltam. De mivel jobb dolgom nem volt, miért is ne nézegethettem volna tök vegyforma fekhelyeket? Ez is egy formája a szórakozásnak. Vagy nem?








//Köszöntem a játékot én is. Folyt. köv. legközelebb.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 629
Join date : 2012. Sep. 23.

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 9:58 am

Játék vége!
Szabad játéktér.
Vissza az elejére Go down
http://macskakikepzes.uw.hu/index.html
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue16/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (16/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 8:30 am

Most már túl voltam egy éjszakán, bár nem nyűgözött le a hálóterem: pláne, hogy a többiek eléggé csicsergős hangulatban voltak, nem tudtam valami sokat aludni. Igaz, én bírom ébren elég sokáig, és beérem három-négy óra alvással is, úgyhogy nem látszott rajtam, hogy nem aludtam volna ki magam.
Most is egyenruhában voltam, természetesen, és az udvaron ültem le. A könyvtárból kihoztam egy érdekesnek tűnő könyvet (bár csak az után hagyták kivinni az épületből, hogy letettem a nagyesküt, hogy épségben visszaviszem majd a könyvet). Ezt a kötetet bújtam, és az új típusú helikopterekről szóló fejezeteket tanulmányoztam.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Anders
Hadnagy
Hadnagy
Dorothea Anders


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2012. Oct. 02.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue9/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (9/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue9/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 8:41 am

Meglehetősen félve pislogtam körbe a kopár udvaron. Nem tudom, hogy most innen hova kell menni, mit kell csinálni. Ezt valahogy elfelejtették közölni, és túl késő ahhoz, hogy meggondoljam magam. Otthon hogyan is néznének rám? Nem, köszönöm, de nem kérek a lesajnáló pillantásokból, hogy mennyire gyáva vagyok.
A táskámat magamhoz szorítva, szusszantam egy nagyot és megigazítottam a fehér kosztüm kabátomat. Csupán egyetlen egy alakot, egy lányt szúrtam ki, aki egyenruhában volt. Nos vagy hozzám hasonlóan újonc, vagy valami rangosabb személy, aki arra van beosztva, hogy az újoncokat terelgesse.
Jobb ötlet nem lévén oda sétáltam hozzá, de megszólítani már nem volt bátorságom. El is futottam volna, ha tudnék olyan gyorsan és halkan mozogni, de mivel ez esélytelen volt...
Vissza az elejére Go down
Jessica Tailor
Főhadnagy
Főhadnagy
Jessica Tailor


Hozzászólások száma : 734
Join date : 2012. Sep. 30.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue20/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (20/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue16/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (16/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 8:45 am

A lány lépteinek zaját már messziről kiszúrtam, és fél szemmel az alakját is kivettem. Mivel a kis fehér kabátkában nem tűnt valami félelmetes kémnek, sokkal inkább egy szimpla újonc önkéntesnek, még kényelmesen befejeztem az oldal elolvasását, majd felpillantottam.
Most már teljes figyelemmel mérhettem végig, és amit megállapítottam első körben, az az volt, hogy gőze sincs róla, hogy hova a fészkes fityfenébe jött.
- Szia. Segíthetek valamiben?
Vissza az elejére Go down
Dorothea Anders
Hadnagy
Hadnagy
Dorothea Anders


Hozzászólások száma : 301
Join date : 2012. Oct. 02.

Karakterlap
Erő:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue9/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (9/20)
Ügyesség:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue15/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (15/20)
Érzékelés:
Udvar - Page 2 Left_bar_bleue9/20Udvar - Page 2 Hatterke2  (9/20)

Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 8:56 am

Összerezzentem, mikor megszólított, ugyanis nem számítottam rá, hogy ez hamar megtörténik. Igazából úgy képzeltem, hogy itt kell szobroznom addig míg ki nem olvassa a könyvet, vagy míg elég bátorságot nem gyűjtök ahhoz, hogy megszólítsam.
- Szi...szia! - köszöntem neki halkan és némileg bátortalanul. - Öhm... Nos... Tudnál valakit mondani, aki útba tud igazítani? - néztem rá esetlenül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Macska :: Toborzás :: Szeged :: Civil állomáshely-
Ugrás: